O firmie

Jesteśmy Agencją Ubezpieczeniową działająca od 2009 roku. Ubezpieczeniami komunikacyjnymi, majątkowymi i innymi zajmujemy się już od ponad 8 lat. Nasza wiedza i kompetencja oraz zdobyte uprawnienia pozwalają przygotować ofertę w większości istniejących na rynku firmach ubezpieczeniowych.

W naszej ofercie posiadamy najważniejsze firmy ubezpieczeniowe min: PZU, WARTA, COMPENSA, GOTHAER, ALLIANZ, HESTIA, INTERRISK, UNIQA, HDI, GENERALI, PROAMA, INTER, MTU, AVIVA, TUW TUZ, BENEFIA, AXA, LINK 4, LIBERTY DIRECT, EUROP ASSISTANCE, SMART 11 i inne.


Dzięki naszej wiedzy i kompetencjom oraz dużemu doświadczeniu w sprzedaży ubezpieczeń, i innych produktów finansowych mają Państwo pewność że każda oferta będzie spełniać Państwa oczekiwania i zostanie przygotowana z pełną starannością, oraz każda polisa zostanie wystawiona zgodnie z obowiązującymi przepisami i ogólnymi warunkami każdej z firm ubezpieczeniowych.

Jako firma cenimy każdego klienta, a każda oferta jest wybierana pod kontem najlepszej oferty w stosunku do ceny i jakości, oraz na Państwa życzenie wyszukujemy zawsze najtańszej oferty spośród wszystkich firm ubezpieczeniowych, Kupując u nas polisę, mają Państwo gwarancję zadowolenia z najniższej ceny i najlepszej oferty - ponieważ najważniejszy jest dla nas zadowolony klient.Uprawnienia

Nr uprawnień KNF

Jako pośrednik ubezpieczeniowy posiadamy nr uprawnień KNF 11316972/P